SCHODOŁAZ LG 2004 BASIC gąsienicowy
23 września 2020
SCHODOŁAZ LIFTKAR PTR 130
23 września 2020
Pokaż wszystkie

SCHODOŁAZ LG 2004 A008 gąsienicowy z rampami

20,100.00 


Kategoria: .
Opis

Schodołaz gąsiennicowy z rampami LG 2004 + A008

LG 2004 + A008 w specjalnej wersji z rampami . Produkt wyróżnia możliwość zapinania i odpinania wózka inwalidzkiego z poziomu steru – obsługa schodołazu nie wymaga schylania się.

Schodołaz posiada innowacyjne, wysuwane koło manewrowe, które w odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku pozwala uniknąć balansowania schodołazem w celu poruszania się po płaskim podłożu. Dodatkowo wyposażony jest w standardzie w bezpieczny pas z klamrą samochodową, regulowany na wysokość zagłówek, wskaźnik bezpiecznego nachylenia schodów oraz przycisk awaryjny „STOP”.
Dzięki zamontowanym rampom , możemy transportować schodołazem wózki z napędem elektrycznym, wózki aktywne czy stabilizujące plecy i głowę a także część wózków dziecięcych. Dzięki temu produkt jest bardzo uniwersalny dla klientów, którzy posiadają kilka różnych rodzajów wózków, lub dla miejsc użyteczności publicznej, które są odwiedzane przez klientów na różnych wózkach inwalidzkich. Schodołaz LG2004 + A008 z rampami jest produktem bardzo uniwersalnym w swojej dziedzinie i mimo większych gabarytów, jest bardzo uniwersalnym narzędziem w likwidacji barier architektonicznych.

REALIZUJEMY DOFINANSOWANA NAWET DO 95 % ZEŚRODKÓW PFRON

W CAŁEJ POLSCE

PCPR, FUNDACJE, AKTYWNY SAMORZĄD

DO KAŻDEGO ZAKUPU WYSTAWIAMY PARAGON LUB FAKTURĘ VAT

ZOBACZ POZOSTAŁE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ

TEL 502299791

KRZYŻOWICE K .ŻOR

Sprawdź dostępność towaru.